Deelnemers

Een overzicht van de deelnemers uit 2017

13.30u Con Dios Gemengd Koor Swalmen www.condiosswalmen.nl
14.30u Sing Along Singers Gemengd Koor Reuver www.singalongsingers.nl
15.30u Ben Heijnen Tenor solo Roermond www.benheijnen.com
Exposanten in 2017
01 Mine Stemkens woordkunst Maastricht www.minestemkens.nl
02 Cor de Ree objecten Roermond www.corderee.nl
03 Keramisch Erfgoed Beesel keramiek Beesel www.sbke.nl
04 Trees Simons brons sculptuur Reuver www.treessimons.com
05 Nelly van Gent Nelly van Gent Steenbergen
06 Herman en Sabrina Crins Keramiek Beesel
07 Jacoba Janssen keramische sieraden en hals objecten Herkenbosch
08 Regina Riethorst keramiek Heythuysen www.keramiekmantiek.nl
09 Anita Vranken handgemaakte hoeden en sjaals Stein
10 Agnes Debets schilderijen Reuver www.atelierdebets.nl
11 Sabine Tuchel schilderijen en objecten Baarlo
12 Bernadette de Wijs keramiek Uden www.celticceramicart.com
13 Mia Naus en Annie Evers quilts Reuver
14 Debbie Rutten handgesmede sieraden Baarlo www.goudsmidrobijn.nl
15 Fotogroep Reuver fotografie Reuver www.fotogroepreuver.nl
16 Godelief Ceulemans handbeschilderde kleding en vazen Sittard
17 Ellen Janssen glasfusing Heerlen www.ellenjanssenglas.nl
18 Marie-Jose v.d.Meer bronzen beelden op sokkel Heerlen www.galeriedekleinetuin.com
19 Cecile Wilms ecoprints Heerlen
20 Jos v.d. Venne papier maché /schilderijen Susteren www.2b2joli.nl
21 Jeannie Frenken glaskunst Wessem
22 Geert Joosten beelden – schilderijen Maasbree www.geertjoosten.exto.nl
23 Lieke v.d. Venne textiel Heerlen www.etsy.com/nl/shop/AtelierLieVenn
24 Pierre Jetten etsen en linoleumsneden Reuver www.pierrejetten.nl
25 Joost te Riele houtdraaiwerk Groesbeek
26 Marianne Hoedemakers sieraden Castenray www.mijnsieraad.com
27 Helmie Skabranja keramiek Heythuysen www.helmieskrabanja.nl
28 Ger Lenssen glaskunst in combinatie met brons Reuver www.ger-lenssen.exto.nl
29 Wies Jegerings handbeschilderde sjaals Heesch www.wiesjegerings.nl
30 Floor Kurstjens schilderijen Venlo www.florentine.exto.nl
31 Pappelhof keramiek vervaardigd door verstandelijk gehandicapten Roermond
32 Ineke Peeters sieraden en breisels textiel Venray